fa-IR
  en-US
  fr-FR

  پاک آب

  Pak ab

  معرفی شرکت

  about company

  about company

  امروزه تنوع سیستم های تصفیه آب مورد نیاز در صنایع و ساختمان ما را وادار به بکارگیری تکنیک های چندمنظوره نموده است. شرکت پاک آب با بهره گیری از آخرین روشهای پیشرفته تصفیه در دنیا و استفاده از یک قرن تجارب همکاران فرانسوی خود  در عرصه بین الملل تجهیزات تصفیه آب را طراحی نموده و در نقاط مصرف بکار گرفته است. این تجربه که در مدت زمان طولانی بدست آمده، باعث ساخت کالاهای همیشه کاربردی و با کیفیتی شناخته شده در بازار بین الملل شده است. قطعات تشکیل دهنده کالاهای استاندارد تصفیه آب مانند فیلترها، سختی گیرها، سیستم های ضد عفونی، سیستم های اسمز معکوس و ... در مقیاس انبوه تولید شده و پاسخگوی نیاز صنعتی بسیار تکنیکی مصرف کنندگان تقاضاهای کلان می باشد.

  همچنین پاک آب می تواند فیلتراسیون و جدا سازی جامدات از امولسیون ها را در صنایع مختلف بیوتکنولوژی، دارویی، غذایی، شرب، آرایشی، بهداشتی، پالایشگاهی، پتروشیمی، نفت و گاز را انجام دهد. که در این خصوص شرکت پاک آب با دارا بودن آزمایشگاههای تخصصی و پیشرفته SASS می تواند سوسپانسیون مورد نظر را در آزمایشگاه مذکور تست نموده و فیلتر مناسب را قبل از هر گونه سعی- خطا و صرف هزینه توسط مشتری پیشنهاد نماید.

  در راستای حفاظت از محیط زیست و با دو هدف جلوگیری از آلودگی و آلودگی زدایی، شرکت پاک آب به همراه همکار فرانسوی خود اقدام به تصفیه هر نوع فاضلاب صنعتی، شیمیایی، پسابهای شهری و مسکونی تا حصول به استاندار های زیست محیطی می نماید.


  گام نهادن در صنعت تصفیه فاضلاب و پساب امکانپذیر نمی باشد مگر آنکه دانش بسیار جامعی از فرآیند تولید کارخانجات و نیز آگاهی از منابع و مشخصات آلاینده ها موجود باشد. نهادینه شدن چنین دانشی در شرکت پاک آب این امکان را فراهم می سازد که نه تنها مصرف آب و مواد شیمیایی به حداقل برسد بلکه امکان بازیافت مجدد آن نیز میسر باشد.

  تماس با ما

  آدرس دفتر مرکزی: تهران 
  تلفن: 02122616690   02122616691
  فکس:

  پست الکترونیک : PAKAB@PAKAB.CO
  وب سایت :  WWW.PAKAB.CO 


  دعوت به همکاری

  شخص

  نام و نام خانوادگی / نام شرکت*

  سال تولد / تاریخ تاسیس شرکت*

  آخرین مدرک تحصیلی
  زمینه همکاری
  نوع همکاری
  مدت زمان سابقه کار

  آدرس ایمیل*

  تلفن تماس*

  آدرس*

  درج رزومه